Dzieci maja mozliwosc skorzystania ze stolowki

Dzieci maja mozliwosc skorzystania ze stolowki

6 Inne nauczyć przedszkolaka O Kształty

Dzieci są w stanie rozpoznać różnicę między kwadratu i koła, patrząc na nich i ich dotykania. Nauka nazwy kształtów, uznając je w różnych formach i jest w stanie je wyciągnąć są ważnym obszarem uczenia się dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wypróbuj te zabawne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich nauczyć wszystkiego o kształtach.

Kształty są używane do nauki pisania, jak większość listów obejmować kształty. Nauka rozpoczyna się wyciągnąć z rysowania podstawowych kształtów, ponieważ większość obiektów są wytwarzane z nich. Kształty są stosowane w orientacji przestrzennej, a także w matematyce – nie tylko do geometrii. Jako dorośli, używamy kształtów, aby pomóc nam rozpoznać oznaki ruchu drogowego, spakować szafie kuchennej lub przestawić meble w salonie.

Istnieje wiele sposobów, aby kształty wprowadzają do swojego dziecka, a im wcześniej zaczniesz, tym lepiej. Spróbuj niektóre z tych działań dla dzieci w wieku przedszkolnym w wieku od 3 do 6 lat.

1.Nazwa Shapes

Są szanse, dziecko ma zabawki i książki ze zdjęciami kształtów w nich. Użyj tych, karty pamięci flash lub arkusze kształt, aby pomóc dziecku zidentyfikować różne kształty. Start z podstawowych kształtach takich jak kwadraty, koła i trójkąty następnie dodać diamenty, owali i prostokątów w miarę postępów. Bardziej skomplikowane kształty, takie jak sześciokątów będą dowiedzieli się dopiero później w szkole.

2.Find Shape

Wybierz konkretny kształt „znaleźć” każdego dnia. Gdy dziecko idzie o ich codziennej rutyny, podkreślić kształty wokół nich i poprosić ich, aby je wymienić. Gdy są już zaznajomieni z niektórych kształtów, można je znaleźć i wymienić je na własną rękę. Niektóre przykłady są płyty, zegar, Guzik, tarczę zegarka i koła na rowerze lub samochodem na kołach.

Artykuł dzięki: