Obiad na stolowce, a potem lezakowanie

Obiad na stolowce, a potem lezakowanie

Homeschool swoje dziecko za darmo

Homeschool moje dziecko za darmo? Musicie być żart, prawda? Ale co, jeśli ja nie żartuję? Co zrobić, jeśli można wyciągnąć środki z innych obszarów i faktycznie spędzają niewiele ma pieniędzy i wciąż dają moje dzieci niesamowite edukacji? Czy to wzbudzić ciekawość? Wydają się dobre, aby było prawdziwe?

W tej książce „Homeschool swoje dziecko za darmo”, masz dostęp do ponad 1200 praktycznych środków na edukację w domu w internecie.

LauraMeary Złoto pisze popularny tygodnik kolumny internetowy dla homeschoolers i działa jeden z największych list homeschooling w internecie. Ona i jej mąż Dan Post, są rodzice domowa z siedmiorga dzieci. Joan M. Zieliński jest matką czwórki – z których jeden jest LauraMaery. Ona sama jest profesjonalnym wychowawcą ponad trzydziestu lat.

Co ciekawe, a może nie tak zaskakujące jest to, że w dzisiejszych czasach, nie jest tak naprawdę nie ma nic, że nie można znaleźć w Internecie. Ja osobiście uwielbiam prowadzenia badań w Internecie. Gdy LauraMaery ankietowanych dużą grupę rodzin szkoły do ??domu, odkryła, że ??28% z nich określiło siebie jako przede wszystkim uzależnione od wolnych środków, a 46% stwierdziło, że oparła się na mieszanki wolnych zasobów i formalnego nauczania. I wierzę, numery rosną.

Ta książka jest skonfigurowana, aby umożliwić Ci zbudować solidne – program dostosowany do swoich dzieci. – Który jest zgodny z wymaganiami prawnymi dla obszaru, w którym żyjesz Kiedy już zdecydujesz, który poddaje będziesz uczyć iw jakim wieku, ty można zebrać materiały dydaktyczne, materiały informacyjne, teksty, plany lekcji, a wszystko inne wymagają od wolnych zasobów sklasyfikowanych według tematu w tej książce.

Ta książka 475-strona zawiera rozdziały poświęcone Homeschool Jak to jest, podstawa programowa, Edukacja Essentials Język czytania, pisania, matematyki mistrzostwa sztuki Wrażenia, historia podkreśla muzyczny maraton, Nauki społeczne umiejętności humanistyczne, nauki, a lista jest długa. Znajdziesz tu także zakaz internetowych wolnych zasobów, porady ekspertów dotyczące sposobu nauczania przedmiotów akademickich oraz informacji pochodzących z homeschooling rodziców o tym, jak Homeschool.

W przypadku korzystania z internetu i to wolne środki brzmi atrakcyjne dla ciebie, to jest to książka dla Ciebie! Nie wierzę, że będziesz rozczarowany! Poświęć trochę czasu, aby to sprawdzić. Będziemy chcieli, aby właścicielem tego!

Artykuł bya Kelly Benedict, longtime homeschooler od 17+ lat, żona, mama i babcia z 9 do 6 (do tej pory).

Artykuł dzięki: