Opieka medyczna dla dzieci

Nauczanie online – Strona główna Nauka Book Review

Jeśli rozważają nauczanie on-line, lub jeśli jesteś dominująca w domu i chciałby mieć dzieci uczyć się online przy domu, to może trzeba zrobić trochę badań. Może trzeba zastanowić się, co tam jest, i różne kursy hybrydowe i problemy technologiczne, które otaczają świat kursów internetowych i nauczania online.

Na drugi dzień, nie było to bardzo interesujący artykuł w Wall Street Journal, że omawiane dlaczego nigdy nie musiało być jakieś biedne dni pogoda uniemożliwiająca szkoły. Jeśli szorstki pogoda była tak zła, że ??autobusy szkolne nie może uruchomić lub zamieć stało się niemożliwe, aby dostać się do szkoły, a następnie każdy uczeń może uczyć się w domu na własnym komputerze. Wyrób wykonany pewne przekonujące argumenty i znalazłem podobne punktów spornych w książce na ten temat.

W rzeczywistości, chciałbym wyjść mi z drogi teraz polecić tę książkę do ciebie, i jest to książka, którą mogę zrobić własny mojej osobistej biblioteki. Nazwa tej książki jest; „Nauczanie Online – A Practical Guide” (College Teaching Series – Second Edition) Susan Ho i Steve Rossen, Houghton Mifflin Company, Boston, MA, (2004), 339 stron, ISBN: 0-618-29848-7.

Jest to świetny przegląd nauczania online oraz o co chodzi, i mimo że jest napisany z punktu widzenia wychowawcy instytucjonalnych, to na pewno pomaga rodzicom zrozumieć, co mają do czynienia, kiedy wybrać kursy, programy nauczania on-line, a informacje, które chcą, aby ich dzieci czytać i uczyć się. Nauczanie w klasie internetowym nie jest łatwe, ale te, które mają umiejętności i talent, aby wyciągnąć go wyłączyć, są najbardziej pożądane i poszukiwane instruktorów.

Dlaczego nie odebrać kopię tej książki, dzięki czemu można zapoznać się z low-tech i high-tech rozwiązań stosowanych w edukacji internetowej. Można również znaleźć fora dyskusyjne, gdzie można komunikować się z nauczycielami i jak używać tablic, czatowanie i funkcje wiadomości błyskawicznych, aby klasa Internecie czują się jak w domu. Dlaczego nie dowiedzieć się, co nauczyciele przechodzą kiedy ułożyła swoje programy szkoleniowe, i jak przygotować się do swoich uczniów.

Wydaje mi się, jako rodzic chcę wiedzieć, jak działa system nauczania on-line, jaki rodzaj sprzętu i oprogramowania działa najlepiej i jak nauczyciele będą wchodzić w interakcje z moimi dziećmi. Musisz znać te rzeczy z góry, to jest bardzo ważne, i to, dlaczego polecam tę książkę do ciebie. Rzeczywiście mam nadzi eję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym.

Artykuł dzięki: