Opiekunka do dzieci

Opiekunka do dzieci Odnieść się do niektórych z jego ulubionych postaci z kreskówek, aby zachęcić go do otwarcia się na ciebie, na przykład „Co sądzisz Buzz robi, kiedy jest zdenerwowany? Czy uważasz, że to sprawia, że ??czują się lepiej o tym mówić?”

3. Jeśli dziecko jest regularnie mających napady złości, postaraj się być przykładem dla niego do naśladowania.system rejestracji pacjentów Pokaż mu, jak radzić sobie z gniewem i innych silnych emocji w odpowiedni sposób. Jeśli zareaguje na jego furia krzykiem i krzyczy, będzie nosić tylko zachowuje się w ten sposób do końca swojego życia, kiedy tylko uzna, że ??trudno poradzić sobie z przeważającymi emocjami. Podczas gdy można zachowywać się w niepożądany sposób, ważne jest, że nadal uznają swoje uczucia. Postaraj się go uspokoić z uścisku lub dotykając go. Kiedy się uspokoiła, sugerują, że dziecko korzysta w inny sposób zbadać swoje uczucia. Wybierz dostaw sztuki, że normalnie cieszy użytkowania, takich jak papier i kredki lub naklejek, i poprosić go, by stworzyć jakąś sztukę, która wyjaśnia, jak on czuje.

4. Tworzenie „uczucia książkę” z dzieckiem, aby pomóc zarówno rozwiązywania wszelkich problemów masz. Może to być równie satysfakcjonujące dla rodziców, jak dla ich dzieci. Spędzić kilka cichych chwil razem codziennie rysowania obrazów i pisania w notesie. Jest to dobry sposób, aby spędzić czas z dzieckiem, co czyni go poczuć, że jego poglądy i emocje są ważne.

EQ jest ważnym elementem rozwoju dziecka i poświęcenie czasu, aby skupić się na tym, kiedy dziecko jest młody, on dorastają być więcej treści, szczęśliwy i silny psychicznie dorosłych.

Cześć! Nazywam się Angela, twórca strony internetowej Przedszkolak Działania. Mam 2 dzieci i zacząłem uczyć dzieci w wieku przedszkolnym i zbierając materiał zajęcia przedszkolnym około 10 lat temu.

Uważam, wielu nauczycieli i rodziców, którzy są pasjonatami nauczania swoich dzieci w wieku przedszkolnym.Jedynym problemem było to, że większość z tych nauczycieli i rodziców były przestarzałe i nie czuć mieli wystarczająco dużo czasu, aby stworzyć skuteczne działania przedszkola i plany lekcji dla uczniów i dzieci.

Chciałbym podzielić się moją gromadzenia i zestawiania moich przedszkolaków działań, plany lekcji, arkusze i artykułów przez moją Przedszkolak aktywności na stronie.

Artykuł dzięki: