Jak wybrac dobra opiekunke?

Jak wybrac dobra opiekunke?

Etapy Rozwoju Małego Dziecka

Istnieje wiele specjalistów i naukowców, którzy badali rozwijające intelekt dzieci w celu stworzenia wzoru, że każdy lekarz, rodziców i pracowników służby zdrowia może obserwować jako wytyczne w jaki sposób dziecko się rozwija.

Charakterystyka rozwoju wczesnego dzieciństwa rozpocząć przed ich jeszcze na świecie i rozwijają się w ciągu kilku godzin po urodzeniu. Dziecko przechodzi przez kilka etapów wczesnego rozwoju dziecka, zanim dotrą do dorosłości. Od skupiając wzrok na mama i tata do chodzenia po scenie, aby uzyskać dyplom, każdy etap w życiu dziecka to takie, które można prawie że kiedy będą występować.

Dziecko będzie rozwijać umiejętności werbalnych na pierwszy aby mogli komunikować się z najbliższymi wokół nich. zaczną płakać w celu wyrażania bólu, brudną pieluchę lub głód. Czasami będą płakać, więc mogą być przechowywane. Ich werbalne umiejętności rozwijać, jak rosną tak uczą więcej dźwięków. Wkrótce ich gruchanie i bulgotanie, które zdają się przyciągać uwagę. Zanim się zorientujesz, dziecko będzie tworząc słowa, aby rozmawiać i komunikować się z innymi wokół nich.

Innym wczesnym dzieciństwie umiejętności rozwój obejmuje uczenie się rozpoznawania obiektów, kształtów i kolorów. Początkowo te umiejętności nie ma sensu, ale zaczną rozwijać się bardziej rozpoznawalne bardziej korzystają z tych umiejętności.

W wieku dwóch dziecko powinno chodzić i mówić i zdolne do podejmowania prostych decyzji, jak również przy użyciu własnej kreatywności grać. Będą one miały także wysokie umiejętności socjalizacji, które będą miały wpływ, jak dobrze będą się wraz z innymi. Jeśli dziecko jest już boi ta będzie w dalszym ciągu jednak nie zobaczą wszyscy jako przerażające osoby, ale tylko trochę przytłaczający.

Do czasu, gdy dziecko jest w stanie iść do szkoły, powinien on być niezależny i ubrać się, karmić siebie i myśleć racjonalnie o rzeczach zanim coś zrobić.
Artykuł dzięki: