Po co dzieciom lezakowanie?

Po co dzieciom lezakowanie?

Różnorodność w edukacji i program nauczania Concepts – Book Review

Czy jesteś zainteresowany w przyszłości w nauce, edukacji, administracji lub staje pracownika socjalnego lub psychologa szkolnego, to nie jest to książka, która chciałbym zalecić swoim odczycie, a następnie chciałbym dać bardziej niż uczciwe oceny tej pracy.

. „Wielokulturowe Edukacja w społeczeństwie pluralistycznym,” Donna M. Gollnick i Philip C. Chinn, Pearson Merrill Prentice Hall Company, Upper Saddle River, NJ, (2006), ss 404, ISBN: 0-13-119719-3 ,

Ta książka była dość interesujące dla mnie, a jego pierwsze wydawnictwo było w 1983 roku i został uaktualniony, a ponieważ publikowane co kilka lat. Czułem się tak, jakby książka była bardzo trudna w użyciu, ponieważ ma przedmowie przed spisie treści, które sprawia, że ??poruszanie się bardzo trudne. Przedmowa jest dość dobry i wyjaśnia, w jaki sposób książka jest sformatowana.

Raz w książce to jest bardzo łatwe do naśladowania razem, nawet najbardziej skończona idiota mógł korzystać z tej książki i zrozumieć go, być może, że jest ich czytnik docelową; przynajmniej jest to wrażenie mam, a mówiąc o wrażeniu, wierzę, ta książka stara się pranie mózgu na „student edukacji”, który ma wrażliwy umysł, to jest moja opinia na podstawie lektury.

Rzeczywiście, jako koordynatora think tank online Byłem bardzo zaniepokojony, że takie książki są rzeczywiście wykorzystywane trenować i uczyć nowych nauczycieli i pracowników uczelni i studentów, którzy pójdą do zawodu edukacyjnego jako administratorzy, profesorów, psychologów, itp są rozdziały dotyczące klas społecznych, rasę, homoseksualizmu, różnorodności, płci, religii i wieku. Istnieje podrozdziały, takie jak; nienawiść Grupy

rasowa Identyfikacja

znęcanie się

Samoocena

Molestowanie

W każdym razie, masz pomysł, co to wspaniała książka jest o, niestety po przeczytaniu tego wszystkiego, zdecydowałem, że naprawdę nie ma miejsca na moich wielu półkach książka dla niego.
Artykuł dzięki: