Sala zabaw dla dzieci

Sala zabaw dla dzieci

The Peanut Butter Dom Szkoła

Czy kiedykolwiek słyszał o domu szkolnego jest związany z masłem orzechowym? Jeśli jesteś podobny do mnie, nie miałem albo dopóki nie przeczytać tę książkę lat temu. W rzeczywistości, czytałem go kilka razy, w ciągu roku, z powodu poczucia humoru autora i dowcipnym refleksji, co życie jest czasem jak dla rodziny domu szkolnego. On pokazuje, że szkoły do ??domu „jest pełne niespodzianek, wyzwań i błogosławieństwa.”

Dobrze, ale co to jest połączenie z masłem orzechowym pytasz? Bill Butterworth kojarzy edukacji domowej i masło orzechowe z życia. Czuje życie jest bardzo podobny do masła orzechowego. W różnych okresach mogą być gładkie lub chrupiące. Ale co najważniejsze, jak masło orzechowe na dwie kromki chleba i (lub czegokolwiek innego) dotyka rodziny szkoły do ??domu trzymać się razem.

Teraz, co można by nazwać dom rodziny szkolnego domowego, które tętni stałej aktywności, domy 4 małymi dziećmi, dla 2 osób dorosłych i nowe dziecko w drodze? Union Station Dlaczego, oczywiście! Jak mówi Bill, „Co jeszcze można ewentualnie zadzwonić do domu, że jest jak zajezdni kolejowej Pasuje tak dobrze Nasz dom posiada wszystkie szaleństwa terminalu, ale zapewnia również miejsce na odpoczynek między wyjazdów Więc to zostało rozliczone?..: Union Station „.

Tytuły rozdziałów tej książki są dość intrygujące, jak również. Spróbuj wyobrazić sobie w głowie, Heppie chleb, domu, szkoły Trivial Pursuit, powrót do Waltona Mountain, The Tale wieloryba, stacja Spy Unii, a lista jest długa.

Jak Pastor, radio Biblii nauczyciel, autor stwierdza, Chuck Swindoll „Ja szczęśliwie oddać swój głos na prawdziwym życiu Peanut Butter rodziny. Jest serdeczny, kochający zabawę, always- zachęcanie oświadczenie o afirmacji na wartość bycia w kontakcie ze swoimi dziećmi. najbardziej cenię to, że pochodzi z domu, w którym rodzice dużo ćwiczyć więcej niż głoszą. Pokochasz go. „

Chcesz książki, która sprawia, że ??się uśmiechasz? Przeczytaj ten jeden! Cieszę się, że tak !!

„Artykuł bya Kelly Benedict, longtime homeschooler od 17+ lat, żona, mama i babcia z 9 do 6 (do tej pory).

Artykuł dzięki: