Opieka nad dziecmi 24/7

Homeschooling Z cichy i cichego ducha

Trudno uwierzyć, że inny lato minęło nas, i że niedługo, kolory jesieni rozpocznie się pokazać nam, że w przyszłym sezonie jest na nas ponownie. To można powiedzieć, nie byłoby miło, aby rozpocząć nowy rok szkolny mecz „cichego i spokojnego ducha”?

Ta książka została napisana przez Teri Maxwell, matką w domu ośmiu dzieci. Ona została oświaty swoje dzieci od 1985 roku w swojej książce, pyta: „Czy twoja podróż w kierunku cichego i spokojnego ducha zostać zakończona po znalezieniu idealnego nauczania pisowni lub podejmowaniu decyzji, które należy robić porządki dziecko? Albo czy kłamstwo odpowiedzi na inna droga? „

Więc co jest dla ciebie powodem nie wykazywać cichy i spokojny duch? Każdy z nas ma chwile, kiedy chcemy mieliśmy obchodzić coś lepszego, w kinder sposób, spokojniej, bardziej sympatycznie. Ale co spowodowało, aby nie być? Można wskazać dokładnie, co to było? Być może obawiać? Martwić się? Dezorganizacja? Depresja? „Być może te cichy i spokojny rabusie spirytusowych powinien być nasz wake-up call na fakt, że homeschooling i Prowadzenie domu wymaga ciężkiej pracy. Są one trudne i czasochłonne. Jesteśmy powołani, aby podjąć wysiłek i wcisnąć sobie dzień po dniu po dniu. Nie ma „darmowe przejażdżki.” Jeśli mamy usiąść na dzień lub dwa, albo trzy i ignorować to wszystko, nadal będzie czekał na nas i więcej! ” Więc co możemy z tym zrobić? Co możemy zrobić, aby przynieść pokój do naszego domu, że wszyscy pożądania?

Po pierwsze, co dokładnie ma słownik Webstera definiuje „cisi” tak „. Łagodnego temperamentu, miękkie, delikatne, nie jest łatwo sprowokowane lub podrażnioną” „Cichy”, zgodnie z Webster oznacza „błogi, a nie burzliwy, nie dając przestępstwa, łagodny, cichy i zadowolony.” „Tak więc, gdy wszystko jest objętych w wokół nas, chcielibyśmy być spokojna przez niego, tak jak Jezus był w samym środku burzy. Kiedy nasze dzieci nie robią akademicy lub postaci postępu mamy nadzieję na, chcemy za treść, czeka na nich chwycił. Chcielibyśmy, aby „żyć” dla naszych dzieci rzeczywistość odpoczynku w Panu. „

W książce Teri, ona oferuje przemyślenia, sugestie, pisma, a nawet projekty aplikacyjne, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak zdobyć „ducha cichy i spokojny. Jest to książka warta przeczytania, a to doskonała okazja, aby rozpocząć nowy rok szkolny z. Modlę się, że będziesz cieszyć się i dowiedzieć możliwość zastosowania jej słowa mądrości jak znalazłem.

Modlę się, że masz wspaniałe lata szkoły !!

błogosławieństwa,

kelly

„Artykuł bya Kelly Benedict, longtime homeschooler od 17+ lat, żona, mama i babcia z 9 do 6 (do tej pory).

Artykuł dzięki: