Opienkunka na godzine

Dekoracje w klasie, które są odpowiednie dla małych dzieci

Małe dzieci w wieku 12-36 miesięcy. Według psychologa Erik Erikson, małe dzieci mają trzy główne zadania, które mają być spełnione. Są zdobyć panowanie nad sobą, rozwijać autonomię i zwiększenie ich niezależności. W dniu 15 miesiąca, ich największy strach przed samotnością i opuszczonych, zwłaszcza w obecności obcych. Czasem manifestować negatywizm i staram się jeść na własną rękę. Jest to normalne, gdyż oni zdecydować, aby wyrazić swoją niezależność.

Po ukończeniu 18 miesięcy, furia temperament jest na jej szczyt. Świadomość Płeć zaczyna również. Na 2 lat, rytuały małżeńskie stają się ważne i boją się ciemności, korty-familygarden.pl/naciaganie_rakiet jak i zwierząt. Pokazują one także gotowość do jelit i pęcherza kontrolą. Więc jest to najlepszy czas na treningu toaletowego. Podczas 36. miesiąca, niektóre z nich mogą być skutecznie zwalcza swój strach, negatywizm i tak dalej, podczas gdy stale wzrasta ich poczucie własnej wartości poprzez niezależności. Więc jaka jest waga tych wszystkich? Wszystkie wyżej wymienione informacje pomogą Ci zrozumieć dzieci i radzić sobie z nimi odpowiednio. Lepiej jest, aby poszerzyć swój umysł i mieć cierpliwość w ich nauczaniu.

To naprawdę trudne do opanowania zajęcia z udziałem małych dzieci bo mają negatywizm. Ponadto, trudno jest złapać uwagę. Jednakże, jeśli odpowiednio przeszkoleni, można je łatwo przyswajać nowe informacje. Aby jeszcze bardziej pomóc, udekorować pokój uczenia swoich dzieci z dziećmi naklejek ściennych i umieścić jakiś materiał edukacyjny. Oto dodatkowe informacje, które trzeba znać.

1. Małe dzieci są podatne na wypadki. Więc w planowaniu ozdobić swój pokój, stoły i krzesła miejsce plastyczne. Są łatwe do przenoszenia i nie zawierają ostrych krawędzi, które mogą spowodować obrażenia. Dzieci naklejki ścienne są również dobre.
Artykuł dzięki: