Odplatne obiady dla dzieci w szkole

Odplatne obiady dla dzieci w szkole

3.Draw Shape

Zachęcaj dziecko do rysowania kształtów. Mogą śledzić zarys dot-to-dot, ślad wokół narysowane kształty i ostatecznie spróbować rysunek je na własną rękę. Zestaw arkuszy może tu być nieocenione.

4.Make się Collage Shape

Znajdź zdjęcia kształtów dziecko wie, w magazynach, je wyciąć i zrobić kolaż ze zdjęciami. Jeśli nie można znaleźć wszystkie kształty, których potrzebujesz, wyciąć niektóre z kolorowe karty.

5.Make kształt Picture

Wyciąć różnych rozmiarach kształty i zobacz, ile zdjęć można i Twoje dziecko, pomiary zapachu aby się z nimi. Na przykład, małe koło na szczycie wielkiego koła z dwóch małych trójkątów na górnym kręgu tworzy podstawowy zarys kota. Dom może być wykonany w kształcie trójkąta na dachu, duży plac dla domu i małych kwadratów dla Windows. Niektóre arkusze zawierają ćwiczenia rysunkowe, które używają kształty, aby pomóc uczyć dzieci, jak rysować.

6.Have do kształtu Treasure Hunt

Na następny spacer wokół bloku, w parku lub w swoim własnym podwórku, mają kształt Treasure Hunt. Pomóż dziecku szukać kształtów w gałęzi, korzeni, liści, wody i innych rzeczy, które widzą, podczas gdy gdzieś. Jeśli grasz w swoim własnym podwórku, ukryć niektóre wycięte kształty dla dziecka do znalezienia. Tylko nie zapomnij, że musi być jakiś „skarb” na końcu tego wszystkiego – lody, dodatkowy czas TV lub coś małego rade.

Kształty mogą być również wykorzystywane, aby pomóc dziecku nauczyć się kolorów, w ćwiczeniach, które proszą go lub ją pokolorować okręgi czerwone, niebieskie kwadraty i tak dalej. Liczenie kształty pomaga wprowadzić liczenia i numerów, jak również.

Najlepszym sposobem, aby pomóc dziecku w nauce jest, aby nauki zabawę. Te zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym pomogą Twojemu dziecku wiele radości poznawania kształtów. Jeśli im się to podoba, oni go zapamiętać.

Jeśli szukasz kompleksowego zestawu arkuszy, które pomogą Ci przygotować swoje dziecko do przedszkola, David Delfin skoroszyt Seria obejmuje zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, aby pomóc im nauczyć się kształtów, liczb, rysunek, pisanie i wiele więcej. Pomóż przygotować swoje dziecko do szkoły lub przedszkola, odwiedzić teraz David Dolphin skoroszytów.

Artykuł dzięki: