Zabawa na swiezym powietrzu

Zabawa na swiezym powietrzu

Jak syntetyczne Phonics można pomóc dziecku nauczyć się czytać

Jeśli jesteś rodzicem, jesteś prawdopodobnie zainteresowany wielu różnych metod można użyć, aby nauczyć dziecko czytać. Oczywiście, jednym z najbardziej skutecznych metod można użyć, aby nauczyć dziecko czytać to metoda po prostu czytanie dziecku. Czytając dziecku, dziecko zacznie odnosić dźwięki słów widzą na stronach książek. Aby uczynić ten proces jeszcze bardziej skuteczne, choć należy również włączyć syntetycznych akustyka czytanie techniki do procesu nauczania.

książki Phonics skorzystać z unikalnych metod nauczania, które pomagają dzieciom uczyć się dźwięków, które są związane z konkretnymi słowami. W celu prowadzenia tej metody do swojego dziecka, wystarczy książek, które pasują do ich poziomu czytania książek jak akustyka. Te książki daje okazję do skupienia się na dźwiękach poszczególnych liter i kombinacji liter, które dziecko często zmaga się z.

Ten styl nauczania jest wyjątkowy, ponieważ uczy dzieci dźwięki liter i słów. Ucząc dziecku dźwięki poszczególnych liter i kombinacji liter, dziecko będzie w stanie przełamać dźwięki słów i wymawiać słowa, których nigdy nie spotkałem wcześniej.

Tak więc, jeśli nauczyć dziecko, co litera „s” brzmi jak wtedy, gdy używany w słowie „SAT”, będą wiedzieć, jak wymówić słowo „siedzieć”, jak również. Ten sam proces może być stosowany do wszystkich słów i liter też. Im więcej list brzmi uczysz swojego dziecka, tym więcej słów będą mogli czytać na własną rękę.

Proces ten wykorzystywany jest również do kombinacji liter też. Pośrednie czytelnicy mogą skorzystać z akustyka w taki sam sposób, że początkujący czytelnicy mogą skorzystać z tego sposobu uczenia się. Nawet zaawansowani czytelnicy mogą korzystać z korzystania z tej metody nauczania ze względu na skomplikowane kombinacje liter, które są wykorzystywane w zaawansowanych poziomach czytania.

W większości przypadków, książki Phonics zawierają zdjęcia, które odnoszą się do historii oni mówią. Jeśli czytasz książkę o akustyka psa z dzieckiem, nie będzie prawdopodobnie zdjęcia psów powyżej tekście dziecko czyta. W ten sposób dziecko może kojarzyć słowo „pies” z wizerunkiem psa.

Jak widać, syntetyczne Phonics uczy dzieci jak wymawia litery i słowa, ale także uczy dzieci fundamentalne znaczenie słów czytają również. Z tego powodu wiele rządów na całym świecie, a nawet zaleca ma ndat wykorzystania technik phonics czytanie w celu nauczyć dzieci, jak czytać.

Artykuł dzięki: wyroby-kute.pl/29-ogrodzenia-kute